Také my pro hladký běh webu musíme používat cookies. Co je cookies a k čemu ho všichni potřebujeme si můžete přečíst tady.


Pro rodiče

Pro rodiče, kteří chtějí detoxikovat svoje děti, ale nemohou přijít na detoxikační pracoviště do poradny, ať už z finančních, časových či jiných důvodů, je určena detoxikační dětská řada BAMBIHARMONI 1-5. Tito lidé nejsou schopni samozřejmě samostatně indikovat potřebné preparáty a nemohou mít znalosti o tom, jak mohou jednotlivé zdravotní problémy dítěte souviset s toxiny. Proto byla MUDr. Josefem Jonášem vytvořena tato komplexní řada. Jednotlivé preparáty v sadě na sebe logicky navazují dle zásad postupné detoxikace tak, aby výsledek byl co nejlepší. Detoxikace působí na dětský organismus velice efektivně. Děti se zbavují nejen chronických zdravotních problémů, ale i častého braní antibiotik nebo psychické nevyrovnanosti, která je často způsobena ložisky v jejich centrálním nervovém systému.

Set BAMBIHARMONI se skládá z pěti preparátů, do kterých jsou vloženy informace, potřebné k očistě centrálního nervového systému, k odstranění cizorodých bílkovin-alergenů i k odstranění blokovaných emocionálních konfliktů, které mohou blokovat dobrý efekt detoxikace. Tímto postupem uděláme důležité kroky k odstranění alergií a zároveň připravíme prostor k působení dalších preparátů, které organismus dále stabilizují a zvyšují jeho imunitu.
Set začíná preparátem k detoxikaci dýchacího systému, protože drtivá většina dětských zdravotních problémů vychází z opakovaných infekcí dýchacího systému, což je způsobeno ložisky a jinými toxiny,které se v organismu usazují a snižují jeho dobrou obrannou funkci. Samozřejmě k tomu přispívají také hlenotvorné potraviny (např. mléko a mléčné výrobky).
Do dětského setu je také zařazen preparát na detoxikaci kůže, který není určen jen dětem s ekzémy, ale i dětem na jejichž pokožce se objevují různé vyrážky, záněty, opruzeniny a to žádná matka nemá ráda.
Všechna snaha o detoxikaci a zlepšení stavu dítěte bude jen dočasná pokud dítě bude mít intoleranci na lepek nebo mléčnou bílkovinu. Proto je potřeba dalším preparátem upravit metabolismus, jak nejlépe je to možné.
I u dítěte se může projevit problém se vstřebáváním minerálů a vitamínů, což má vliv na celkovou kondici jeho organismu. Například při poruchách vstřebávání vápníku nebo hořčíku může docházet ke zvýšené nervosvalové dráždivosti, při poruchách vstřebávání niacinu a jiných vitamínů je ovlivněna negativně psychika dítěte, porucha vstřebávání železa způsobuje chudokrevnost atd. Všechny chybějící látky do dětského organismu dodáte originálními preparáty detoxikační medicíny VITAVITE, VITATONE a MINEMAX. Tyto preparáty jsou kombinované s informační složkou, v lépe vstřebatelné tekuté formě.Tyto přípravky řeší problém využití všech látek jednotlivými tkáněmi. Informační složka umožňuje cílené využítí těchto látek ve všech tkáních, kde jsou právě potřeba. Přesycení organismu běžnými vitamínovými sirupy a tabletkami bez informační složky do jaké tkáně jsou určeny nepřínáší dětskému ani dospělému organismu kýžený efekt. Jsou proto nezbytným doplňkem detoxikace, protože při nedostatku vitamínů a minerálů, nemohou probíhat metabolické, enzymatické, hormonální ani obranné procesy v ideální kvalitě.
Nachází se zde také preparát k ošetření struktur imunitního systému, který celou řadu uzavírá.
Propojenost organismu je ještě složitější, než si vůbec dovedeme představit. Nejen fyzický stav, ale i psychika, emoce, sociální inteligence a také strachy, úzkosti a negativní zkušenosti předávané v jeho rodu z generace na generaci mají obrovský vliv na odolnost jeho organismu.
Řada BAMBIHARMONI je navržena tak, aby Vašemu dítěti s co nejmenším množstvím přípravků detoxikovala  co nejvíce struktur a tkání v jeho organismu. Je konstruována tak, aby zkvalitnila celý jeho dětský i další život.
Detoxikační preparáty BAMBIHARMONI je nejlépe vybrat postupně všechny od čísla 1-5. Můžete je, ale použít i jednotlivě v případě akutních obtíží.