Také my pro hladký běh webu musíme používat cookies. Co je cookies a k čemu ho všichni potřebujeme si můžete přečíst tady.


PODLE VÝROBCE / O firmě

 

Proč MycoMedica?

  • extrakty z medicinálních hub s maximálním podílem polysacharidů
  • odborným konzultantem MycoMedica je prof.Ing.Pavel Valíček DrSc. významný evropský botanik, zaměřený na léčivé rostliny Asie
  • na všechny produkty jsou prováděny v renomované a nezávislé německé laboratoři testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, DNA, testy na radioaktivitu, množství polysacharidů...
  • nejvyšší kvalita za bezkonkurenčně nízkou cenu
  • produkty jsou pěstovány za nejpřísnějších bezpečnostních podmínek s důrazem na nejvyšší kvalitu
  • produkty nejsou ozařovány v žádné fázi výroby
  • produkty neobsahují žádná aditiva, barviva či konzervanty
  • produkty používají ve svých ordinacích lékaři i praktici čínské medicíny
  • firma je výrobce, ne pouze jeden z obchodních mezičlánků

 

Medicinální houby používá tradiční medicína již po tisíce let. Díky výjimečnému komplexu polysacharidů působí medicinální houby příznivě u nádorových onemocnění, při problémech s imunitním systémem,  u alergií, únav, problémech s cholesterolem či vysokým krevním tlakem atd. Prioritou naší firmy je vysoká kvalita a bezpečnost našich produktů. Všechny produkty jsou testovány v renomované německé laboratoři.
MycoMedica - medicinální houby dokázaly již pomoci mnoha klientům s jejich nejrůznějšími problémy, věříme proto, že dokážou pomoci i Vám.

MycoMedica je členem International Society for Mushroom Science ismsLogo kopie

Kvalita a bezpečnost

Při vzniku projektu MycoMedica měla firma jasný cíl a tím je kvalita a bezpečnost  produktů. V současnosti není problém na světovém trhu koupit houbové extrakty za velmi nízké ceny. Tato nízká cena však mnohdy bývá vykoupena pochybnou kvalitou. MycoMedica velmi přísně dbá na kvalitu houbové suroviny.

Její dodavatelé splňují nejpřísnější kvalitativní a bezpečnostní podmínky – certifikáty GMP, HACCP, GAP či Food Sanitary Registration Certificate of Export Enterprise jsou samozřejmostí.

Každý produkt je navíc podroben přísným testům v nezávislé německé laboratoři, aby splňoval přísné podmínky evropských standardů 90/642/EHS. U každé šarže se dělají testy na více než 500 známých pesticidů a těžkých kovů. Jsou prováděny mikrobiologické testy, testy na DNA, testy na radioaktivitu, množství polysacharidů...

U produktů MycoMedica jsou prováděny testy na toxicitu LD50.

Někteří výrobci, aby dosáhli mikrobiologické čistoty extraktů, vystavují je působení radioaktivního záření, které mikroorganismy ničí. Zdůrazňujeme, že produkty MycoMedica nejsou ozařovány v žádné fázi výroby.

Kvalita a množství polysacharidů je pro účinek extraktu zásadní. Proto u každého produktu uvádíme množství polysacharidů.
Někteří výrobci používají nekalou praktiku a přidávají do houbového extraktu škrob, aby dosáhli vyššího podílu polysacharidů. Zdůrazňujeme, že produkty MycoMedica obsahují jen houbové polysacharidy, žádný škrob.
Stejně tak balení a skladování produktů MycoMedica probíhá za přísných zdravotních a hygienických podmínek.
Extrakty jsou kapslovány do želatinových kapslí. Na želatinové kapsle má MycoMedica také všechny příslušné testy a certifikáty.

Hlavním odborným konzultantem firmy MycoMedica je prof.Ing.Pavel Valíček DrSc. významný evropský specialista na léčivé rostliny Asie.