Také my pro hladký běh webu musíme používat cookies. Co je cookies a k čemu ho všichni potřebujeme si můžete přečíst tady.        

MULTICELL

Doprodej. 1x poslední balení.

skladem

 

Číslo produktu: 0220
Množství: 60 tobolek
EAN kód: 8594167650236
Kapsle:
Cena:
140 Kč ( Nejsme plátci DPH )

MULTIcell - Imunoaktivní multivitamínový doplněk stravy s antioxidačním efektem

Doplněk stravy

60 tobolek - dávka na 2 měsíce

 

Vitamíny – Mikroelementy – Antioxidanty

Vyvinuto k podpoře imunitního systému lidského organismu

Vyvážená kombinace přírodních látek, vitamínů a minerálů

 

Obsahuje:

 

  • všechny nezbytné vitamíny
  • důležité mikroprvky v organické formě pro lepší vstřebávání (železo, zinek, selen, mangan)
  • polyfenolické antioxidanty z vinné révy a zeleného čaje
  • přírodní vitamín C z tropické třešně Acerola
  • echinaceu

 

Imunoaktivní multivitamín MULTIcell jsme vyvinuli pro podporu organismu současného člověka, který je z jedné strany zatěžován různými patogeny a toxiny ze svého okolí, a na druhou stranu se mu díky snižující se kvalitě potravin  nedostává mnoha pro život nezbytných látek.

 

Základ produktu MULTIcell tvoří komplex přírodních komponent jako je echinacea, acerola, extrakt z hroznových semen a zeleného čaje, které výrazně posilují imunitní systém lidského organismu.

 

Dále obsahuje komplex základních vitamínů a minerálů. Vitamíny jsou nízkomolekulární látky nezbytné pro život. V lidském organismu mají vitamíny funkci katalyzátorů biochemických reakcí. Podílejí se na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Existuje 13 základních typů vitamínů.

Tělo si, až na některé výjimky, nedokáže vitamíny vyrobit samo, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy. Vitamíny jsou nutné pro udržení mnohých tělesných funkcí a jsou schopny posilovat a udržovat imunitní reakce.

 

Vitamíny získáváme z potravy a každý z nich hraje důležitou úlohu v určitém odvětví, je proto třeba doplňovat všechny druhy vitamínů, aby naše tělo mohlo dobře fungovat a bylo chráněno proti  onemocněním.

 

Naše tělo potřebuje kromě vitamínů přijímat z potravy také minerální a stopové prvky, které si tělo nedokáže samo vytvořit. Minerály hrají významnou roli pro náš metabolismus, zvláště při regulaci a kontrole metabolických pochodů a také aktivují funkce hormonů a enzymů, redukují cholesterol v těle, podporují látkovou výměnu v našem těle a pokud je jich ve stravě nedostatek, mohou se objevit zdravotní potíže. Minerály tvoří v těle asi 4 % naší váhy.

 

Zvýšený příjem vitamínů a minerálů je důležitý zejména v těhotenství, protože vitamíny a minerály příznivě působí na správný vývoj plodu a další funkce, jako je například tvorba mateřského mléka a podobně.

 

Vyšší potřeba vitamínů a minerálů se také projevuje po nemoci, při větší psychické nebo fyzické zátěži, při oslabeném imunitním systému nebo u dětí a starších lidí.